wyszukiwanie zaawansowane
» O sprzedawcy

O sprzedawcy 
Witam Was na mojej stronie, mam na imię Iwona i jestem właścicielem sklepu www.amaya-moda.pl oraz autorem kolekcji Finezja. Moda, projektowanie i szycie to moja pasja, która towarzyszy mi od zawsze. Pierwszą bluzkę dla siebie uszyłam jak byłam nastolatką, metodą prób i błędów ale udało się. Już wtedy lubiłam wymyślać stroje z kawałków materiału, przerabiałam stare bluzki aby mieć coś nowego na dyskotekę. Z przyjemnością oglądałam zagraniczne magazyny modowe, które były towarem nieosiągalnym na rynku, nawet kiedyś powyrywałam kartki w pożyczonym katalogu bo tak podobały mi się fotografie modelek. Głupio się teraz przyznać, człowiek był młody to głupi! 
Teraz sama projektuję odzież, mam mnóstwo pomysłów które w chwili natchnienia rysuję na kartkach lub a zeszycie, później wybieram najlepsze i realizuję. Większość z nich podoba się Klientkom, które wciąż wracają do mnie, zadowolone z dobrej jakości ubrań i miłej obsługi. Pytają także o nowe wzory, nowe kolory. Dziękuję Wam, bo to motywuje mnie do dalszej pracy.  
alt    alt
 
 

Czym zajmuję się na co dzień?

Prowadzę własną firmę (jednoosobową) o nazwie Finezja, sama projektuję, robię szablony, odszywam wzory, zlecam szycie ale  czasami sama z przyjemnością siadam do maszyny i szyję. Przez długie lata pracowałam w przemyśle odzieżowym i marzyłam o własnej pracowni, wreszcie mam! W 2007 roku skończyłam kurs dla kobiet, przygotowujący do prowadzenia własnej działalności i otrzymałam dotację z UE na dobry początek. Powoli moja firma się rozwija, drobnymi kroczkami...do przodu.  Cieszę się, bo szycie to było całe moje życie.

 

alt     alt
 

 
Sprzedaż wysyłkowa

Ponieważ nie mam kontaktów handlowych a konkurencja na rynku odzieżowym jest ogromna, postanowiłam sprzedawać swoją kolekcje przez internet. W 2008 roku otworzyłam sklep internetowy i od tej pory prowadzę sprzedaż wysyłkową poprzez sklep oraz aukcje Allegro. Powoli poszerzamy ofertę sklepu do dodatki potrzebne każdej kobiecie- torebki, bieliznę i biżuterię dobrych polskich producentów. Zamówienia można składać o każdej porze dnia i nocy e-mailem: sklep@amaya-moda.pl. Przyjmuję także zamówienia telefonicznie, zdarza się nawet sms-em, każda forma jest dozwolona, oczywiście w granicach rozsądku (bardzo proszę o ograniczanie telefonów w weekendy i święta). Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali o mnie i zapraszam do odwiedzenia sklepu


 
 
alt  alt
 
 
 
Jak spędzam wolny czas?

Słucham muzyki, szczególnie kocham muzykę z lat 80, 90-tych, która przypomina mi lata mojej młodości, oglądam czasopisma i programy o modzie szukając nowych inspiracji..... Wakacje najchętniej spędzam nad ukochanym morzem, gdzie fantastycznie można odpocząć, plaża, szum fal, błogi spokój. Często wyjeżdżam z mężem do rodziny w górach, chłodne klimaty, piękne krajobrazy i zamglone pejzaże gór też mają swój urok. Warto odwiedzić nasze polskie Karkonosze........ 
alt   alt  
 
  Urlop nad morzem w Gąskach, oraz na drodze na Śnieżkę (pobyt w Karpaczu)

 

Przejdź do strony głównej

Super promocje

Baner kupuj taniej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl