wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nasze pierwsze projekty

Nasze pierwsze projekty

Przedstawiam Wam moje pierwsze projekty, które zyskały największą popularność wśród kupujących w sklepie Amaya Moda oraz na aukcjach internetowych (amaya2008). Do chwili obecnej niektóre z nich są dostępne w sklepie np. sukienka Noemi dotąd cieszy się popularnością wśród kupujących. W tej chwili zdjęcia robię na manekinie, chociaż nie zawsze oddają one cały efekt ubioru. Zazwyczaj jego piękno widać dopiero na kobiecej sylwetce i nie musi ona być idealna aby podobała się mężczyźnie.Odpowiednio dobrany ubiór może podkreślić kobiece atuty a ukryć mankamenty.

Od wielu lat pracuję w branży odzieżowej, projektuję, szyję, podglądam nowe trendy w modzie i staram się aby moje projekty dawały radość Klientkom. Ocenę mojej pracy pozostawiam Wam. Jeśli podobają się Wam moje projekty, proszę o wystawienie ciekawego komentarza, który można wpisać na karcie wybranego produktu w sklepie.

 

 

Tunika sukienka
Sukienka w kwiaty
Klasyczna sukienka kimono
Sukienka Noemi
Klasyczna sukienka kimono
Sukienka Noemi
Wieczorowa sukienka dekolt woda
Sukienka Wiktoria
Sukienka tunika oversize
Sukienka Demea
Sukienka tunika oversize
Sukienka Demea
Sukienka wieczorowa dekolt woda
Sukienka tunika Wiktoria
Tunika sukienka mini
Sukienka Dajana
Tunika sukienka mini
Sukienka Dajana
Tunika sukienka mini
Sukienka Dajana
Przejdź do strony głównej

Zobacz nowości

Rejestracja

Wiosenne promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu