wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » System punktów

System punktów

Drogi Kliencie/ Klientko

Jesli zarejestrujesz konto w naszym sklepie przy składaniu zamówień będziesz otrzymywał PUNKTY. Każdy punkt posiada określoną wartość kwotową. Na początek zarejestruj się w naszym sklepie za co otrzymasz 50 punktów. Napisz recenzję do wybranego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów (jeżeli zostanie zatwierdzona przez administratora sklepu).

Dzięki uzyskanym punktom będziesz mógł - dokonując zakupów w naszym sklepie płacić punktami za zakupione produkty. Ilość otrzymanych punktów po zalogowaniu możesz łatwo sprawdzić w ustawieniach swojego konta. Dokonując zakupów w naszym sklepie również otrzymujesz punkty. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie posiadają określoną wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w naszym sklepie.

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu transakcji. Dla zamówień przedpłaconych kiedy status zamówienia zmieni się na "Zamówione towary wysłane", w przypadku zamówień za pobraniem w momencie zaksięgowania środków z pobrania na naszym koncie, kiedy zamówienie zmieni status na "Transakcja zakończona". Punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty sklepu.

Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w Panelu klienta. Za każde 1,00 zł wydane w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt. W przypadku płacenia punktami 50 pkt to 1,00 zł. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia.

Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz je użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie. Podczas procesu składania zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów trzeba wpisać jaką ilość punktów przeznaczysz na zapłatę za zamówienie (można przeznaczyć wszystkie posiadane punkty - o ile ich ilość nie przekracza maksymalnego dopuszczalnego poziomu dla jednego zamówienia - lub ich część). Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.

  • Minimalna wartość zamówienia za które zechcesz zapłacić punktami to 50zł. 

  • Minimalny poziom jaki można przeznaczyć na zakupy to 200 punktów.

  • Maksymalna ilość jaką można wydać jednorazowo przy zamówieniu to 2000 punktów.


*Ostatnia aktualizacja systemu punktów 01 marca 2015r.

Przejdź do strony głównej

Wyprzedaż ostatnie sztuki

12345
Zadzwoń do nas
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu