wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O sklepie » Punkty za zakupy

Punkty za zakupy

Data dodania: 09-04-2014 Wyświetleń: 1698W trosce o zadowolenie naszych Klientów stworzyliśmy System Punktowy. Każdy zakup produktów w naszym sklepie premiowany jest punktami, które można wykorzystać na kolejne zakupy. Możesz zdobyć także punkty za recenzje oraz wystawienie opinii.
Punkty są przyznawane jedynie Klientom detalicznym, posiadającym aktywne konto w sklepie. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się tutaj.
 

Punkty za zakupy

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu Klientowi zarejestrowanemu w sklepie, po sfinalizowaniu zakupów. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty Amaya Moda. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w zakładce Moje punkty. Podczas składania w przyszłości kolejnych zamówień, jeśli Klient posiada zatwierdzone punkty pojawia się możliwość zapłaty za towar przy ich użyciu.


Punkty za recenzje

Opinie klientów na temat naszego asortymentu pomagają nam ulepszać ofertę. Dodatkowo są ułatwieniem dla innych Klientów dokonujących zakupów w naszym sklepie. Dlatego jako wyraz naszej wdzięczności za wszelkie recenzje wynagradzamy Klientów poprzez powiększanie stanu punktów na ich kontach o równowartość 5,00 zł .

Recenzja musi spełniać wszystkie poniższe warunki:

-musi być oryginalna,
-musi być zwięzła i skupiać się na produkcie,
-nie może duplikować zawartości już opublikowanej,
-być obiektywna,
-nie może zawierać tekstów reklamowych, handlowych lub linków,
-nie może być wulgarna, obraźliwa lub łamać w jakikolwiek sposób obowiązującego prawa.


Amaya Moda zastrzega sobie prawo do usunięcia lub nieopublikowania recenzji jeżeli uznamy że jest ona niezgodna z powyższymi warunkami. Zastrzegamy sobie również prawo do poprawiania błędów ortograficznych i gramatycznych. Amaya Moda nie jest odpowiedzialna za treści i oceny recenzji Klientów.

Punkty za polecenie

Polecaj zakupy w naszym sklepie swoim znajomym. W zamian otrzymasz punkty do wykorzystania w sklepie. Kiedy Twój znajomy składa zamówienie, na stronie formularza płatności pojawi się miejsce na wpisanie Twojego kodu polecającego, którym jest Twój adres e-mail zarejestrowany w naszym sklepie. Kiedy otrzymamy zamówienie od Twojego znajomego z wypełnionym Twoim kodem polecającym (e-mailem) i kiedy zamówienie zostanie pozytywnie zrealizowane Ty otrzymasz 100 pkt.


Wartość punktów

Aktualnie, za każde 1,00 zł wydane w Amaya Moda zostanie naliczony 1 pkt (nie liczymy opłaty za dostawę)
Dla przykładu:

          Wartość Zakupu:  100,00 zł
          Wartość przyznanych punktów:  5,00 zł

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia. Przelicznik widoczny tutaj zawsze aktualny.
*Ostatnia aktualizacja: 26 lipca 2016

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii O sklepie

Zobacz nowości

Polub nas na facebook

Ostatnie sztuki z kolekcji

12345
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu