wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rabaty dla stałych Klientek

Rabaty dla stałych Klientek

Amaya nagradza i przyznaje rabaty…

 

Dla każdego Stałego Klienta/ Klientki!

Aby zakupy w naszym sklepie przynosiły Wam radość i wymierne korzyści, sklep odzieżowy Amaya Moda wprowadził system rabatowy. Każde zrealizowane zamówienie to kolejny krok w stronę najwyższego progu rabatowego. Rabat przyznawany jest w zależności od sumy wartości wszystkich zakupów zrealizowanych w naszym sklepie w ciągu roku, w następujący sposób:

  • KAŻDY kto zarejestruje się w naszym sklepie (założy konto) otrzyma 5% rabat na zakupy
  • Suma wszystkich zakupów w ciągu roku przekroczy 500 zł – system przyzna Państwu rabat 6%
  • Suma wszystkich zakupów przekroczy 1000 zł - system przydziela automatycznie rabat 7%
  • Suma wszystkich zakupów w sklepie przekroczy 1500 zł – rabat na każde kolejne zamówienie wynosi 10% 


Rabaty naliczane są tylko zarejestrowanym i zalogowanym klientom. Jeśli chcesz zostać stałym Klientem i kupować taniej online, już teraz załóż konto na stronie https://amaya-moda.pl/rejestracja.html

alt

 Kody rabatowe

 

Kod rabatowy jest specjalnym ciągiem znaków (liter oraz liczb) wpisywanych w okienko znajdujące się na stronie „Koszyk”  w pierwszym etapie składania zamówienia;

Kod rabatowy zmniejsza wartość zamówienia o określony, przypisany mu procent;

Każdy kod wykorzystać można tylko jeden raz;

Upust uzyskiwany przez Klienta po wpisaniu przez niego Kodu Rabatowego nie jest sumowany z pozostałymi rabatami. System samodzielnie, w sposób automatyczny udzieli upustu wynikającego z większej wartości rabatu. Jeżeli na przykład rabat kumulacyjny, bądź też rabat uznaniowy będzie większy od rabatu przypisanego do Kodu Rabatowego, wówczas rabat Kodu Rabatowego nie będzie uwzględniany w wartości zamówienia.

Kod otrzymywany jest przez wybranych Klientów jako forma nagrody (na przykład za udział w sondażu, bądź wystawienie opinii na temat określonego produktu).

Specjalne kody rabatowe wysyłane są wysyłane są Klientom zapisanym na subskrypcję newslettera przy okazji rozmaitych akcji promocyjnych;

Rabat nie obejmuje produktów będących w promocji, chyba że jest to wyraźnie określone w warunkach przyznania kodu rabatowego.


Amaya generuje kody rabatowe

  • dla naszych subskrybentów czyli Klientów zapisanych do newslettera, rabaty przyznajemy np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Kobiet
  • indywidualnie dla klientów wyróżniających się aktywnością na naszym fan-page


Banner rabatowy

Oferta skierowana do blogerek, szafiarek i aktywnych uczestniczek forów, portali społecznościowych. Umieść nasz banner na swojej stronie i uzyskaj 100% rabatu na nasze produkty (dotyczy jedynie naszej autorskiej kolekcji marki Finezja). Prześlemy wybraną przez Ciebie odzież gratis w zamian za zdjęcia i ciekawe wpisy o tych produktach. Banery w różnych formatach są dostępne do pobrania w panelu Klienta, możesz wybrać format który najbardziej pasuje do wyglądu Twojej strony internetowej czy bloga, lub napisz do nas mai: sklep@amaya-moda.pl.

Przykładowy baner:altProgram partnerski

Jeśli masz własną stronę internetową i chcesz dodatkowo zarobić na polecaniu naszego sklepu, weź udział w Programie Partnerskim. Załóż konto w sklepie, wtedy z Panelu Klienta będziesz mógł pobrać bannery do umieszczenia na swojej stronie internetowej. Bannery możesz umieścić na dowolnej ilości własnych stron internetowych i zbierać punkty które wymienisz na zakupy w naszym sklepie. Szczegóły na stronie (kliknij tutaj) 
 


Przejdź do strony głównej

Wyprzedaż ostatnie sztuki

12345
Zadzwoń do nas
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu