wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O płatności....

O płatności....
Zamawiając dostawę do domu, możesz zapłacić za zamówiony towar gotówką lub wybrać inną formę płatności. Wybór formy płatności i dostawy należy do Klienta:


1. Przedpłata na konto

Przedpłaty można dokonać samodzielnie tradycyjnym przelewem w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. W końcowym etapie zamówienia możesz pobrać fakturę proforma, na której będą dokładne dane do wpłaty. Pieniądze zazwyczaj zostają zaksięgowane na naszym koncie w następnym dniu roboczym. Wpłaty przekazem pocztowym wpływają na konto w ciągu 3 dni roboczych - w tej sytuacji przesyłka może się opóźnić ponieważ towar wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. W tytule przelewu należy wpisać nr. zamówienia to przyspieszy realizację oraz pozwoli uniknąć pomyłek.
alt
Dane do wpłaty przelewem:

54 1950 0001 2006 0326 4131 0002
Iwona Bukowska
Firma Krawiecka FINEZJA
94-247 Łódź ul. Solec 24/26


Wpłaty z banków zagranicznych:

PL 54 1950 0001 2006 0326 4131 0002
SWIFT: IEEAPLPAXXX

Iwona Bukowska
Firma Krawiecka FINEZJA
94-247 Łódź ul. Solec 24/26

2. System płatności - Dotpay

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznych płatności internetowych Dotpay, całkowicie bezpłatnie, bez dodatkowych kosztów dla kupującego. Działalność Dotpay S.A. podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego i jest to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Dotpay obsługuje różne formy płatności:
  • Karty płatnicze (kredytowe i debetowe): Master Pass, MasterCard, Visa, Visa Electron, Diners Club, JCB
  • Szybkie transfery -  wystarczy zatwierdzić transakcje pinem lub tokenem
  • przelewy on-line, obsługa przelewów online wysłanych poprzez bankowość internetową
  • Płatności gotówkowe: VIA Moje Rachunki, Zapłać w Żabce, Freshmarket, Kantor Polski (opłata wg. stawek danego punktu handlowego)
  • Przekazy pocztowe płatne gotówką- wypełniony druk przekazu generowany jest automatycznie, a informacja o zaksięgowaniu transakcji dociera do sprzedawcy tak samo, jak w przypadku płatności on-line (opłata wg. stawek Poczty Polskiej)
  • Płatności mobilne mPay, Płacę z IKO, PeoPay
  • Portmonetki i vouchery PayPal
  • Raty on-line przy zakupach od 300zł- raty z Dotpay, mRaty (mBank) 
 
4. Płatność za pobraniem
 
Zakupując towary w naszym sklepie możesz wybrać płatność za pobraniem, czyli zapłacić Kurierowi gotówką dopiero w momencie dostarczenia przesyłki. Jest to bardzo wygodne dla osób które nie posiadają konta w banku oraz karty płatniczej lub nie mają zaufania do transakcji internetowych. Ustaloną kwotę pobrania należy przygotować wcześniej i zapłacić Kurierowi przy odbiorze paczki. Przy wyborze takiej formy płatności naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie ok. 5,00zł
 

5. Gotówka przy odbiorze osobistym

Nie  posiadamy sklepu stacjonarnego, towar można odebrać w siedzibie firmy w Łodzi pod adresem: Firma Krawiecka Finezja ul. Solec 24/26. Bardzo proszę o ustalenie terminu odbioru pod tel.kom. 510 737 059 lub mailowo sklep@amaya-moda.pl ponieważ przy dużej liczbie zamówień chciałabym oszczędzić Państwa i mój czas. Odbiór osobisty - formy płatności przedpłata na konto lub gotówka.
Odbiór możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.


 

Przejdź do strony głównej

Kobiece sukienki na wyjątkowe okazje

Polub nas na facebook
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl