wyszukiwanie zaawansowane
» O płatności....

O płatności....
Zamawiając dostawę do domu, możesz zapłacić za zamówiony towar gotówką lub wybrać inną formę płatności. Wybór formy płatności i dostawy należy do Klienta:


1. Przedpłata na konto

Przedpłaty można dokonać tradycyjnym przelewem z własnego konta w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Dla ułatwienia można pobrać sobie fakturę proforma, na której będą dokładne dane do wpłaty. Pieniądze zazwyczaj zostają zaksięgowane na naszym koncie w następnym dniu roboczym. Wpłaty przekazem pocztowym wpływają na konto w ciągu trzech dni roboczych, w tej sytuacji przesyłka może się opóźnić ponieważ towar wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni zamówienie zostanie anulowane. W tytule przelewu należy wpisać nr. zamówienia to przyspieszy realizację oraz pozwoli uniknąć pomyłek. Dane do wpłaty:
alt
PL 54 1950 0001 2006 0326 4131 0002
SWIFT: 
IEEAPLPAXXX
Firma Krawiecka FINEZJA Iwona Bukowska
94-247 Łódź ul. Solec 24/26

2. Płatności kartą lub przelewem - Payeezy

Zachęcamy do skorzystania z usługi bezpiecznych płatności internetowych Payezzy, całkowicie bezpłatnie, bez dodatkowych kosztów dla kupującego. System płatności obsługuje First Data Polska, wpisana do rejestru Krajowych Instytucji Płatniczych, prowadzonego przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. Wszystkie transakcje rozliczane przez First Data Polska zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas dokonywania płatności w sieci. System obsługuje różne formy płatności:
 • Wszelkie karty płatnicze, kredytowe, debetowe: MasterCard, Visa, Visa Electron, American Express, Visa Elektron, Maestro (w zależności od banku)
 • Szybkie bankowe e-przelewy internetowe
 • Karta zagraniczna  - dzięki eDCC, umożliwiamy posiadaczom kart zagranicznych zapłatę za zakupy w walucie ich karty. Klient w chwili zakupu zna kwotę, jaką zostanie obciążony jego rachunek, płacąc równie prosto i wygodnie, jak robi to w swoim kraju.
 • Cyfrowy portfel MasterPass
 • Płatność BLIK dokonana przez aplikację mobilną Twojego banku
 • Płatności mail order, telephone order, płatności cykliczne

3. Płatności internetowe i gotówkowe - Dotpay

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznych płatności internetowych Dotpay, całkowicie bezpłatnie, bez dodatkowych kosztów dla kupującego (prowizja pobierana jest jedynie w przypadku płatności gotówkowych realizowanych w punktach handlowych: Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Kantor Polski).
Działalność Dotpay S.A. podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, jest to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych. System obsługuje różne formy płatności:
 • Karty płatnicze (kredytowe i debetowe): Master Pass, MasterCard, Visa, Visa Electron, Diners Club, JCB
 • Szybkie transfery - gdzie wystarczy zatwierdzić transakcje pinem lub tokenem
 • przelewy on-line, obsługa przelewów online wysłanych poprzez bankowość internetową
 • Płatności gotówkowe: VIA Moje Rachunki, Zapłać w Żabce i we Freshmarkecie, Kantor Polski (opłata wg. stawek danego punktu handlowego)
 • Przekazy pocztowe płatne gotówką- wypełniony druk przekazu generowany jest automatycznie, a informacja o zaksięgowaniu transakcji dociera do sprzedawcy tak samo, jak w przypadku płatności on-line (opłata wg. stawek Poczty Polskiej)
 • Płatności mobilne mPay, Płacę z IKO, PeoPay
 • Portmonetki i vouchery PayPal
 • Raty on-line (przy zakupach od 300zł)- raty z Dotpay, mRaty (mBank)
 • płatność odroczona z Ferbuy - działająca na zasadzie "Kup teraz zapłać później" - płatności należy dokonać do 14 dni od daty dokonania zakupu.
 
4. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (pobranie)
 
Składając zamówienie w naszym sklepie można wybrać płatność za pobraniem, czyli zapłatę gotówką Kurierowi dopiero w momencie odbioru przesyłki. Jest to najdroższa forma dostawy jednak bardzo wygodna dla osób które nie mają konta w banku, nie posiadają karty płatniczej lub nie mają zaufania do transakcji internetowych. Ustaloną kwotę pobrania należy przygotować wcześniej i zapłacić Kurierowi przy odbiorze paczki. Przy wyborze takiej formy płatności naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie.
 

5. Odbiór osobisty w Łodzi

Odbiór osobisty możliwy jest po dokonaniu przedpłaty na konto. Nie  posiadamy sklepu stacjonarnego, towar można odebrać w siedzibie firmy, pod adresem: Firma Krawiecka Finezja Łódź, ul. Solec 24/26 ewentualnie na Krojowni (pod tym samym adresem). Bardzo proszę o ustalenie terminu odbioru pod nr. tel. 510 737 059 lub mailowo sklep@amaya-moda.pl ponieważ przy dużej liczbie zamówień chciałabym oszczędzić Państwa i mój czas. Odbiór możliwy jest w dni robocze pd poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00.


 

Przejdź do strony głównej

Super promocje

Zamówienia hurtowe
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl