wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Poradnik

Poradnik

Dzianina i jej właściwości

02-03-2015Wyświetleń: 1668
Dzianina powstaje z jednej lub wielu nitek uformowanych podczas dziania w łączące się ze sobą oczka. Przykładem dziania jest robienie na drutach lub na szydełku. Oczywiście na przemysłową skalę zarówno do tkania tkanin, jak i do dziania dzianin używa się specjalnych maszyn, ale główna zasada jest ta sama.
 
Przeczytaj całość

Pielęgnacja wyrobów z dzianin

02-03-2015Wyświetleń: 1002
Nasze wyroby uszyte są z dzianin, trzeba wziąć pod uwagę, że są to wyroby delikatne i należy je umiejętnie użytkować. Poniżej przedstawiam zasady użytkowania i konserwacji. Prawidłowe użytkowanie sprawi, że długo będziemy się cieszyć zakupionymi rzeczami.
Przeczytaj całość

Jaki kolor podkreśli Twoją urodę?

27-02-2015Wyświetleń: 1658

Kolorów ubrań nie należy dobierać jedynie do karnacji. Tak naprawdę najważniejszym wyznacznikiem w tej kwestii są włosy. Warto wiedzieć jakie barwy najlepiej pasują do danego odcienia. Istnieją miliony odcieni kolorów, stąd konieczna jest pewna systematyzacja. Jedną z najbardziej rozpowszechnionych jest teoria czterech pór roku. 
Przeczytaj całość

Jaki model wybrać dla siebie?

07-05-2014Wyświetleń: 2369
Fason sukienki czy tuniki musi być odpowiednio dobrany do Twojej sylwetki, aby podkreślił to co piękne i zatuszował jej niedoskonałości. Tutaj znajdziesz kilka porad, który z naszych modeli wybrać dla siebie, spośród sprzedawanych w naszym sklepie.
Przeczytaj całość

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

24-01-2014Wyświetleń: 10853
Dobrym i sprawdzonym już sposobem na zakup przez internet jest porównanie odzieży ze sklepu ze swoją ulubioną rzeczą wyciągniętą z szafy. Aby kupić dowolną bluzkę, sukienkę lub inny produkt z naszego sklepu, wystarczy przemierzyć tę, którą już mamy w szafie i wiemy, że leży na nas idealnie, następnie porównać z wymiarami dla danego wyrobu.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Rejestracja

Super promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl